Oвој модел е со традиционално добар, проверен и економичен 4-тактен бензински мотор од 7 кс.
Мотокултиваторот е опремен со карданска фреза, гумени тркала и метални тркала.

Гаранција: 24 месеци.

Испорака до секое место во Македонија. Мотокултиваторот се испорачува подговен за работа (наполнет со масло и гориво).
При испорака се врши запознавање со машината и обука за работа на самото место.


Агриа Центар се наоѓа на околу 500 m. од градскиот стадион во Штип.
Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Мотокултиватор Weima WMX 620

  • Бренд: WEIMA
  • Шифра на производ: Weima WMX 620
  • Достапност: На залиха