МОТОРИ

Подобри го барањето

Бензински мотор 7 кс. / Benzinski motor, 7 ks.

Бензински мотор 7 кс. / Benzinski motor, 7 ks.

Бензински мотор со јачина на моторот од 7 кс. Опремен со:- Ременица на радалицата,- Сајла за га..

9,990MKD

Мотор за косачка BCS 622

Мотор за косачка BCS 622

4-тактен дизел мотор со јачина од 10 кс. и работна зафатинина 406 cm3.Моторот е со лево вртење и е н..

52,500MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)