ТРИМЕРИ

Бензински тример MT 52

Бензински тример MT 52

Моќност: 1,45 kWВртежи во минута: 10.000 rpmКосен дел со конец: 46 cm Косен дел со нож: 20 cmТежина:..

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)