Овој модел е нешто најдобро ОД КАТЕГОРИЈАТА НА МОТОФРЕЗИ
Поради следново:

- ИМА НАЈДОБРА ЦЕНА 

- НАЈДОБРО СО МОЌНОСТ - економичен 4 тактен бензински мотор со 7 кс., со ЕУРО 5 - стандарди,

- НАЈДОБРО СО ЛОГИСТИКА - резервни делови во секое време (до последно штрафче),

- НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА ПРИКЛУЧНИ АЛАТКИ, што ја прави оваа мотофреза употреблива за многу работни операции во Вашате дворови, градини или мали земјоделски површини.

- Гаранција: 24 месеци.

Испорака до секое место во Македонија. Мотофрезата се испорачува подговена за работа (наполнета со масло и гориво).

Агриа Центар се наоѓа на околу 500 m. од градскиот стадион во Штип.
Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Мотофреза Фортеко Ф 60 / Motofreza Forteco F 60

  • Бренд: Forteco
  • Шифра на производ: Forteco F - 60, 7 ks.
  • Достапност: На залиха

Поврзани производи

Метални тркала 260 mm.

Метални тркала 260 mm.

Дијаметар на тркалото: 260 mm. Форма на осовината: Округла Дијаметар за полуосовината: 25 mm. ..

Метални тркала 320 mm.

Метални тркала 320 mm.

Дијаметар на тркалото: 320 mm.Ширина на тркалото: 90 mm. Форма на осовината: Округла Дијаметар..

Ротор - Загрлувач

Ротор - Загрлувач

Ротор - ЗагрлувачТип на фреза за заривање на окопни култури, за загрлување на лозја....Работна ширин..

Рото - фреза Фортеко

Рото - фреза Фортеко

Рото - фреза..

Браздир Фортеко

Браздир Фортеко

Плуг за браздење..

Електрична мотофреза ВТБ 1400 Е / Elektrichna motofreza VTB 1400 E

Електрична мотофреза ВТБ 1400 Е / Elektrichna motofreza VTB 1400 E

ОписОценки (0) - Брзини: 1 напред- Електричен мотор- Моќност на моторот: 14..

Бензинска мотофреза ВТБ 375 Р - Benzinska motofreza VTB 375 R

Бензинска мотофреза ВТБ 375 Р - Benzinska motofreza VTB 375 R

- Брзини: 1 напред- Ширина на фрезање: 36 cm- Стартирање: Рачно- Мотор: Бензински- Тип на мотор: VGR..

Бензинска мотофреза ВТБ 4310 V - Benzinska motofreza VTB 4310 V

Бензинска мотофреза ВТБ 4310 V - Benzinska motofreza VTB 4310 V

- Брзини: 1 напред- Ширина на фрезање: 43 cm- Стартирање: Рачно- Мотор: Бензински- Тип на мотор: DH7..

Бензинска мотофреза ВТБ 8511 V - Benzinska motofreza VTB 8511 V

Бензинска мотофреза ВТБ 8511 V - Benzinska motofreza VTB 8511 V

- Брзини: 1 напред + 1 назад- Ширина на фрезање: 85 cm- Стартирање: Рачно- Мотор: Бензински- Тип на ..