• Бензински тример MT 52

Моќност: 1,45 kW
Вртежи во минута: 10.000 rpm
Косен дел со конец: 46 cm
Косен дел со нож: 20 cm
Тежина: 8,2 kg
Дебелина на најлонскиот конец: 2.4 mm
2-такт. мотор (бензин 95 и масло двотактол) 4l./100 ml
Зафатнина: 51.7 cm 3
Во комплет со: глава за конец и метален нож
Гаранција: 2 години

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Бензински тример MT 52

  • Бренд: MTD
  • Шифра на производ: MT 52
  • Достапност: На залиха