• Pumpa za voda WMQGZ 40-20 / Бензинска пумпа за вода WMQGZ 40-20

Бензинска пумпа за вода WM QGZ 40-20

Отвор (влез/излез): 40 mm (1,5 “)
Макс. височина на испумпување: 20 m
Тип на мотор: WM 152 F/P
Макс. моќност: 2 hp
4-тактен мотор
Гориво: безоловен 95 октани
Тежина: 13/ 14 kg
Гаранција: 2 години

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Pumpa za voda WMQGZ 40-20 / Бензинска пумпа за вода WMQGZ 40-20

  • Бренд: WEIMA
  • Шифра на производ: WMQGZ 40-20
  • Достапност: На залиха