• Електрична косачка EK 3212

Моќност на моторот: 1200 W
Должина на нож: 32 cm
Тежина: 8,4 kg
Капацитет на корпата: 30 l
Три нивоа на косење: 20-40-60 mm
За тревна површина до: 200 m2
Гаранција: 12 месеци

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Електрична косачка EK 3212

  • Бренд: MTD
  • Шифра на производ: EK3212
  • Достапност: На залиха

Поврзани производи

Електрична косачка EK 4320

Електрична косачка EK 4320

Моќност на моторот: 2000 WДолжина на нож: 43 cmКапацитет на корпата: 50 lТри нивоа на косење: 20-30-..