Тип на мотор: MTD ThorX 55,

Моќност на мотор: 2.1 kW,

Вртежи во минута: 2.800,

Зафатнина: 159 cm3,

Косен дел: 56 cm

Тежина: 31 kg

ГАРАНЦИЈА: 2 години


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Бензинска - тример косилка MTD WST 5522

  • Бренд: MTD
  • Шифра на производ: WST 5522
  • Достапност: На залиха