Плугот е со висока греда и може да се адаптира за повеќе модели на мотокултиватори.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Плуг за орање Асиа

  • Шифра на производ: Плуг за орање Асиа
  • Достапност: На залиха