Летва за косење Професионал 330

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Летва за косење Професионал 330

  • Шифра на производ: Летва за косење Професионал 330
  • Достапност: На залиха

Поврзани производи

Мотокултиватор Професионал 330 со фреза

Мотокултиватор Професионал 330 со фреза

Технички карактеристики:Брзини:3 напред (2 работни + 1 за транспорт) + 2 назадМаксимална ширина на..