• Pumpa za voda Honda WB 20 XT / Пумпа за вода Хонда ВБ 20 ХТ

Пумпа за вадење вода со излез 2 цола (50 mm.)
Капацитет: 600 l/min (36 m3/h)
Длабочина: 8 m.
Височина на притисок: 24 m.

Тип на мотор: Honda GX 120
Моќност на мотор: 3,5 кс.

Стартирање: Рачно
Тежина: 21 kg.

Агриа Центар се наоѓа на околу 500 m. од градскиот стадион во Штип.
Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193,
074 208 218 и
032 391 183.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Pumpa za voda Honda WB 20 XT / Пумпа за вода Хонда ВБ 20 ХТ

  • Бренд: Honda
  • Шифра на производ: Honda WB 20 XT
  • Достапност: На залиха

Поврзани производи

Мотофреза Honda FG 320

Мотофреза Honda FG 320

Мотофреза Хонда ФГ 320 е со бензински мотор од 5 кс.Има 1 брзина напред и 1 брзина назад (рикверц). ..