Бензинска косачка за висока трева Вилаџер ВФМ 870 Л.
- Косачката е со бензински мотор Loncin со јачина од 2,2 kW и зафатнина од 123 cm3.
- Широчината на косење е 870 mm, а висината на косење од 35 до 80 mm.
Наменета е за косење на површина од околу 2000 m2.
Тежина на косачката: 52 kg.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Бензинска косачка за висока трева ВФМ 870 Л / Villager VFM 870 L

  • Бренд: Villager
  • Шифра на производ: VFM 870 L
  • Достапност: На залиха

Поврзани производи

Бензинска косачка за висока трева ВФМ 888 Р / Villager VFM 888 R

Бензинска косачка за висока трева ВФМ 888 Р / Villager VFM 888 R

Бензинска косачка за висока трева Вилаџер ВФМ 888 Р.- Косачката е со бензински мотор Villager VGR 17..

Професионална бензинска косилка за висока трева ВФМ 1000 / Villager VFM 1000

Професионална бензинска косилка за висока трева ВФМ 1000 / Villager VFM 1000

Професионална бензинска косилка за висока трева ВФМ 1000 / Villager VFM 1000:Брнини: 2 напред + 2 на..