Универзални каиши, кои одговараат на повеќе модели на мотокултиватори.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Ремен - каиш

  • Бренд: Останато
  • Шифра на производ: Ремен - Каиш
  • Достапност: На залиха

Поврзани производи

Мотокултиватор Weima WM 500

Мотокултиватор Weima WM 500

- Брзини: 2 напред + 1 назад- Ширина на фрезање: максимално 80 cm со можност за намалување- Длабочин..

Мотокултиватор YT - 500

Мотокултиватор YT - 500

Мотокултиваторот е со економичен 4-тактен OHV бензински мотор со јачина од 7 - 7,5 - 8 кс. и е опрем..

Мотокултиватор 1G - 75 / Bellini - 100

Мотокултиватор 1G - 75 / Bellini - 100

Ова е веќе добро познат модел на македонскиот пазар, со стекнато реноме на издржливи и лесни за ра..

Motokultivator Aerobs 750

Motokultivator Aerobs 750

Мотокултиваторот е со високо економичен OHV бензински мотор. Јачината на моторот е 7 кс. и е со ав..

Motokultivator Aerobs 800 A

Motokultivator Aerobs 800 A

Мотокултиваторот Аеробс 800 А е со високо економичен OHV бензински мотор. Јачината на моторот е 7 ..

Бензински мотокултиватор ВТБ 842 Приме - Benzinski motokultivator VTB 842 PRIME

Бензински мотокултиватор ВТБ 842 Приме - Benzinski motokultivator VTB 842 PRIME

- Брзини: 2 напред, 1 назад- Ширина на фрезање: 90 cm (се намалува)- Стартирање: Рачно- Мотор: Бензи..