4-тактен дизел мотор со јачина од 10 кс. и работна зафатинина 406 cm3.
Моторот е со лево вртење и е наменет за монтирање на самоодна косачка BCS 622.

Агриа Центар се наоѓа на околу 500 m. од градскиот стадион во Штип.
Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Мотор за косачка BCS 622

  • Бренд: Останато
  • Шифра на производ: 10 HP за BCS 622
  • Достапност: На залиха
  • 52,500MKD