Ротациона-дискова косилка за мотокултиватори Веима 1000 НА - 6 и Веима 1100 БЕ - 6

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Ротациона - дискова косилка ВМ 1000 / 1100

  • Бренд: WEIMA
  • Шифра на производ: Ротациона косилка ВМ 1100 БЕ
  • Достапност: На залиха

Поврзани производи

Мотокултиватор Weima WM 1000 NA - 6

Мотокултиватор Weima WM 1000 NA - 6

Мотокултиваторот Веима 1000 НА - 6 е со дизел мотор со јачина од 6 кс. има четири брзини напред и дв..

Мотокултиватор Weima WM 1100 BE - 6

Мотокултиватор Weima WM 1100 BE - 6

Мотокултиваторот WEIMA WM 1100 BE - 6 е со дизел мотор од 9 кс.Стартирањето е рачно и со електриче..

Мотокултиватор Weima WM 1100 D - 6

Мотокултиватор Weima WM 1100 D - 6

Мотокултиваторот WEIMA WM 1100 D - 6 е со бензински мотор од 9 кс.Овој модел има 6 брзини, 3 брзи и ..

Мотокултиватор Weima WM 1000 N - 6

Мотокултиватор Weima WM 1000 N - 6

Мотокултиваторот Веима 1000 Н - 6 е со бензински мотор со јачина од 7 кс. има четири брзини напред и..