Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Мотофреза Honda FG 320

  • Бренд: Honda
  • Шифра на производ: Honda FG 320
  • Достапност: Out Of Stock

Поврзани производи

Метални тркала 260 mm.

Метални тркала 260 mm.

Дијаметар на тркалото: 260 mm. Форма на осовината: Округла Дијаметар за полуосовината: 25 mm. ..

3,000MKD

Метални тркала 320 mm.

Метални тркала 320 mm.

Дијаметар на тркалото: 320 mm.Ширина на тркалото: 90 mm. Форма на осовината: Округла Дијаметар..

3,500MKD

Ротор - Загрлувач

Ротор - Загрлувач

Ротор - ЗагрлувачТип на фреза за заривање на окопни култури, за загрлување на лозја....Работна ширин..

3,900MKD

Рото - Фреза

Рото - Фреза

Рото - Фреза..

6,200MKD