• Мотофреза Weima WM 550

- Брзини: 1 напред + 1 назад

- Ширина на фрезање: до 54 cm

- Длабочина на фрезање: до 26 cm

- Стартирање: Рачно

- Мотор: Бензински

- Тип на мотор: WM 168 FB / P

- Зафатнина на моторот: 196 cm3

- 4 тактен мотор, OHV

- Гориво: безоловен бензин, 95 октани

- Тежина: 51 kg.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Мотофреза Weima WM 550

  • Бренд: WEIMA
  • Шифра на производ: WM 550
  • Достапност: На залиха

Поврзани производи

Метални тркала 260 mm.

Метални тркала 260 mm.

Дијаметар на тркалото: 260 mm. Форма на осовината: Округла Дијаметар за полуосовината: 25 mm. ..

3,000MKD

Метални тркала 320 mm.

Метални тркала 320 mm.

Дијаметар на тркалото: 320 mm.Ширина на тркалото: 90 mm. Форма на осовината: Округла Дијаметар..

3,500MKD

Ротор - Загрлувач

Ротор - Загрлувач

Ротор - ЗагрлувачТип на фреза за заривање на окопни култури, за загрлување на лозја....Работна ширин..

3,900MKD