• Мотокултиватор Специал TPS Labin Progres - Green

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Мотокултиватор Специал TPS Labin Progres - Green

  • Бренд: TPS Labin Progres
  • Шифра на производ: Special TPS Labin Progres - Green
  • Достапност: Out Of Stock

Поврзани производи

Приколка GardenMAX

Приколка GardenMAX

- Модел: 7cb - 0.4- Димензии на приколка: 2650 х 1070 х 1100 mm.- Димензии на сандак: 1250 х 800 х 3..

Приколка КП - 350

Приколка КП - 350

Многу квалитетно изработена приколка со препорачана носивост од 350 килограми.Опремена е со квалитет..

Приколка GardenMax 700 кг.

Приколка GardenMax 700 кг.

- Димензии на сандак: 1700 х 1200 х 280 mm.- Препорачана носивост: 700 kg.- Посебна рачка за рачна к..

Приколка Gradina