Ротациона-дискова косилка за мотокултиватори Веима 1000 НА - 6 и Веима 1100 БЕ - 6

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Ротациона - дискова косилка ВМ 1000 / 1100

  • Бренд: WEIMA
  • Шифра на производ: Ротациона косилка ВМ 1100 БЕ
  • Достапност: На залиха
  • 18,900MKD


Поврзани производи

Мотокултиватор Weima WM 1000 NA - 6

Мотокултиватор Weima WM 1000 NA - 6

Мотокултиваторот Веима 1000 НА - 6 е со дизел мотор со јачина од 6 кс. има четири брзини напред и дв..

44,900MKD

Мотокултиватор Weima WM 1100 BE - 6

Мотокултиватор Weima WM 1100 BE - 6

Мотокултиваторот WEIMA WM 1100 BE - 6 е со дизел мотор од 9 кс.Стартирањето е рачно и со електриче..

57,900MKD