Дијаметар на тркалото: 320 mm.

Ширина на тркалото: 90 mm.

Форма на осовината: Округла

Дијаметар за полуосовината: 25 mm.
Осигурачи за осовини со механизам за закопчување

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Метални тркала 320 mm.

  • Шифра на производ: Метални тркала Фортеко 320 mm.
  • Достапност: На залиха
  • 3,500MKD


Поврзани производи

Мотофреза Forteco F 90 - R

Мотофреза Forteco F 90 - R

- Брзини: 1 напред + 1 назад- Ширина на фрезање: се регулира од 30 до 90 cm- Длабочина на фрезање: ..

Мотофреза Forteco F90

Мотофреза Forteco F90

- Брзини: 1 напред- Ширина на фрезање: се регулира од 30 до 90 cm- Длабочина на фрезање: до 30 cm- ..

Мотофреза Weima WM 550

Мотофреза Weima WM 550

- Брзини: 1 напред + 1 назад- Ширина на фрезање: до 54 cm- Длабочина на фрезање: до 26 cm- Стартирањ..

Мотофреза Honda FG 320
Метални тркала 260 mm.

Метални тркала 260 mm.

Дијаметар на тркалото: 260 mm. Форма на осовината: Округла Дијаметар за полуосовината: 25 mm. ..

3,000MKD

Мотофреза Фортеко Ф 60 / Motofreza Forteco F 60

Мотофреза Фортеко Ф 60 / Motofreza Forteco F 60

Овој модел е нешто најдобро ОД КАТЕГОРИЈАТА НА МОТОФРЕЗИПоради следново:- ИМА НАЈДОБРА ЦЕНА - 18.990..